Opis posla:

  • Učestvovanje u projektovanju rešenja (modeliranje baze podataka, kreiranje arhitekture rešenja) i realizaciji projekata
  • Učestvovanje u fazama projektovanja i realizacije unapređenja postojećih funkcionalnosti proizvoda
  • Učestvovanje u fazama projektovanja i realizacije zahteva klijenata za novim funkcionalnostima proizvoda
  • Rad sa sledećim alatima i tehnologijama:
    • RDBMS: Oracle, PostgreSQL
    • ORM: iBatis, MyBatis, JPA/Hibernate
    • WS: Soap, Rest
    • CI: Maven, Jenkins
    • Frameworks: Spring
    • Microservices (Spring boot, spring cloud)
    • Reporting tools: JasperAsistant, iReport, ART
    • GUI Frameworks: JSP, JSF, poželjno i VUE.js/ React.js
    • Platforms: Web – Java Servlet API/Apache Tomcat/ Linux; Desktop – Swing/Java WebStart
    • IDE: Spring Tool Suite (STS), PL/SQL Developer

Obavezni uslovi:

  • Iskustvo u radu kao Java SE/JEE Medior/Senior Developer (5+ godina iskustva u razvoju komercijalnih softvera)
  • Iskustvo u radu po agilnim metodologijama (SCRUM)
  • Obrazovanje: ETF, PMF, FON (računarski smerovi)
  • Programski jezik Java i Spring Framework
  • Relacione baze podataka i SQL

Poželjna su sledeća znanja:

  • Unit/Integraciono testiranje
  • Poznavanje poslovnih procesa ERP rešenja (Finansije, Knjigovodstvo, Robno i matrerijalno poslovanje, Veleprodaja, Kadrovska evidencija, Obračun zarada,...)
  • Poznavanje poslovnih procesa u telekomunikacijama
  • Poznavanje procesa i strukture CRM rešenja
  • Poznavanje maloprodajnih poslovnih procesa

Kandidatima nudimo:

  • Stalno zaposlenje
  • Rad na razvojnim projektima u ozbiljnim razvojnim timovima
  • Praćenje svetskih trendova u tehnologiji razvoja i korišćenje savremenih alata
  • Dinamičan posao u prijatnom okruženju
  • Nagrada za zaposlenog godine, bonusi, stimulacije
  • Mogućnost ličnog i stručnog razvoja.
  • Izabrani kandidat će imati mogućnost rada u oblastima za koje je više zainteresovan (frontend, backend, baze podataka, mobilni uređaji)
  • Sportske aktivnosti (košarka, odbojka), team building aktivnosti

U procesu selekcije kandidati neće biti na bilo koji način diskriminisani u odnosu na pol, godine, nacionalnu pripadnost, seksualno opredeljenje, zdravstveno stanje, invalidnost, veroispovest, ili bilo koje drugo lično svojstvo, kako je definisano zakonom.

Napomena: Slanjem prijave (CV) kandidat se slaže da kompanija može da obradi njene/njegove podatke u svrhu realizacije procesa selekcije i u skladu sa zakonom.

Samo kandidati koji udju u uži izbor će biti kontaktirani.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Senior Java Developer   1

Kategorije
  • IT
Obrazovanje
  • Srednja škola