Opis posla:

  • Kreira plan razvoja i održavanja proizvoda
  • Definiše potencijalno tržište zajedno sa timom za razvoj biznisa i artikuliše ključne poslovne zahteve
  • Analiza zahteva klijenata i uklapanje tih zahteva u proizvod
  • Učestvuje u događajima vezanim za sprinteve (planning, review, refinement).
  • Učestvuje u analizi rizika
  • Komunicira sa interesnim stranama (Biznis, Klijenti, Project Manageri, Razvojni timovi)
  • Odgovara za izgled, oblik i performanse proizvoda
  • Odgovara za sadržaj sprinteva (radi prioritiranje zahteva spremnih za realizaciju)
  • Odgovara za prateću dokumentaciju za proizvod i sprinteve
  • Administrira product backlog.

Uslovi za obavljanje posla:

  • Završen ETF, Mašinski fakultet, FON, PMF
  • Minimum 3 godine iskustva na poziciji Product Ownera za ERP proizvode
  • Da zna kako inženjersku tako i poslovnu stranu proizvoda i implementacije proizvoda (finansije, računovodstvo, veleprodaja, robno i magacinsko poslovanje, obračun zarada, proizvodnja, TMS)
  • Za realizaciju posla je neophodno razumevanje proizvoda, tržišta/klijenta, poslovanja,
  • Komunikacione veštine, veštine rada u timu i upravljačke veštine.
  • Iskustvo u vođenju projekata
  • Poseduje sertifikat: Scrum Alliance CSPO Certificate

Kandidatima nudimo:

  • Rad na zanimljivim projektima u ozbiljnom timu
  • Dinamičan posao u prijatnom okruženju
  • Mogućnost ličnog i stručnog razvoja

U procesu selekcije kandidati neće biti na bilo koji način diskriminisani u odnosu na pol, godine, nacionalnu pripadnost, seksualno opredeljenje, zdravstveno stanje, invalidnost, veroispovest, ili bilo koje drugo lično svojstvo, kako je definisano zakonom.

Napomena: Slanjem prijave (CV) kandidat se slaže da kompanija može da obradi njene/njegove podatke u svrhu realizacije procesa selekcije i u skladu sa zakonom.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Product Owner   1

Kategorije
  • IT
  • Elektrotehnika
Obrazovanje
  • Fakultet