Opis posla:

  • Definiše viziju i pravce daljeg razvoja asw rešenja za CRM prateći trendove razvoja CRM rešenja na tržištu i uobličavajući ih u specifikacije za razvoj
  • Sarađuje sa različitim zainteresovanim stranama (biznis, klijent, razvojni timovi) zarad postizanja što boljih rezultata i kreiranja visokokvalitetnih CRM rešenja
  • Definiše poslovne procese specifične za industriju poslovanja klijenta
  • Radi poslovnu analizu, dizajn, kastomizacju i implementaciju asw CRM rešenja
  • prikuplja poslovne zahteve i prevodi iste u specifikacije za dalja unapređenja CRM rešenja)
  • Konfiguriše i prilagođava CRM rešenja prema potrebama klijenta
  • Učestvuje u rešavanju korisničkih zahteva prvog i drugog nivoa
  • Kreira prateću projektnu dokumentaciju
  • Vodi i drži treninge kao i radionice sa klijentima
  • Uključen je u pre sales aktivnosti po potrebi u domenu CRM rešenja

Kandidatima nudimo:

  • Stalno zaposlenje
  • Rad na ozbiljnim razvojnim i implementacionm projektima
  • Praćenje svetskih trendova u tehnologiji razvoja i implementacije uz korišćenje savremenih alata
  • Dinamičan posao u prijatnom okruženju
  • Nagrada za zaposlenog godine, bonusi, stimulacije
  • Mogućnost ličnog i stručnog razvoja.
  • Sportske aktivnosti (košarka, odbojka), team building aktivnosti

Uslovi za obavljanje posla:

  • Obrazovanje: ETF, PMF, FON (računarski smerovi)
  • Iskustvo minimalno od 5 godina u radu na implementaciji/razvoju CRM rešenja
  • Iskustvo u korišćenju nekih od svetski poznatih CRM rešenja
  • Veštine komunikacjie sa klijentima

U procesu selekcije kandidati neće biti na bilo koji način diskriminisani u odnosu na pol, godine, nacionalnu pripadnost, seksualno opredeljenje, zdravstveno stanje, invalidnost, veroispovest, ili bilo koje drugo lično svojstvo, kako je definisano zakonom.

Napomena:

Slanjem prijave (CV) kandidat se slaže da kompanija može da obradi njene/njegove podatke u svrhu realizacije procesa selekcije i u skladu sa zakonom.

Samo kandidati koji udju u uži izbor će biti kontaktirani.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

CRM konsultant   1

Kategorije
  • IT
Obrazovanje
  • Fakultet