Opis poslova:

  • Kontiranje, knjiženje u okviru glavne knjige i pomoćne analitike
  • Usaglašavanje stanja sa kupcima i dobavljačima
  • Usaglašavanje robnog i finansijskog knjigovodstva
  • Refundacija bolovanja i podnošenje poreskih prijava
  • Učešće u svim vrstama obračuna, radu sa revizijom i izradi završnog računa
  • Izrada i slanje izveštaja za potrebe statistike
  • Pomoć u pripremi izradi PDV prijave i svih pomoćnih evidencija
  • Kontrola robno-materijalnog poslovanja, analitičkog knjigovodstva sitnog invetara i potrošnog materijala
  • Knjiženje blagajne
  • Obavljanje i drugih poslova po nalogu neposrednog rukovodioca

Potrebne veštine i znanje:

  • Poznavanje kontnog plana i osnovnih principa računovodstva
  • Aktivno znanje rada na računaru-MS Office paket, prednost poznat rad rada u programu Pantheon
  • Preciznost, ažurnost, sistematičnost i analitičnost u izvršenju radnih zadataka
  • Odgovornost u poštovanju rokova i svih postavljenih radnih zadataka

Uslovi:

  • VSS ekonomskog usmerenja
  • Obavezno radno iskustvo od minimum 2 godine
  • Poznavanje zadataka i veština iz opisa posla

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Junior računovođa (m/ž)   1

Kategorije
  • Računovodstvo i revizija
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Fakultet