Potrebni farmaceutski tehničari, hemijsko-tehnološki tehničari i prehrambeni tehnolozi.

Opis posla:

  • Potražujemo osobe za rad na uređajima i mašinama u serijskoj proizvodnji farmaceutskih, kozmetičkih i prehrambenih proizvoda.
  • Rad podrazumeva angažman zaposlenih na specifičnim mašinama: mešalica, etiketirka, tubirka, duplikator itd.

Uslovi:

  • Neophodno je posedovanje srednje stručne spreme, za obrazovne profile: farmaceutski tehničari, prehrambeni tehničari, hemijsko-tehnološki tehničari, prehrambeni tehnolog.
  • Poželjno radno iskustvo u fabričkoj proizvodnji sličnog ili istog tipa.
  • Obezbeđen smeštaj a postoji mogućnost porodičnog i/ili kolektivnog smeštaja za zaposlene iz Srbije.
  • Početna neto plata iznosi 600 eura.

Zainteresovani kandidati treba da pošalju CV i kopije dokumenata u digitalnoj formi na mejl adresu:

tomislav@apipharma.hr

Rok prijave je 10 dana od dana objavljivanja oglasa u sredstvima javnog informisanja.

Razgovor sa kandidatima koji zadovoljavaju uslove biće obavljen u Somboru ili Novom Sadu.

Poslodavac: Apipharma d.o.o, Papučka ul. 6, Našice 31500, Republika Hrvatska.

Gradovi
Hrvatska - Svi gradovi

Radnici na poslovima proizvodnje farmaceutskih, kozmetičkih i prehrambenih artikala (m/ž)   10

Kategorije
  • Prehrambena tehnologija
  • Poslovi u proizvodnji
  • Farmacija
  • Briga o lepoti
Obrazovanje
  • Srednja škola
Status posla
  • Puno radno vreme
Smene
  • I i II smena
Plata
  • Mesečna 600 - 1200 EUR
Vrline
  • Odgovornost
  • Pažnja
  • Disciplina
  • Istrajnost
  • Razboritost
  • Vredan
  • Organizovanost