Sedište kompanije SURČIN, Vinogradska ulica broj 52a

Opis posla:

  • Koordinira i odgovara za rad i rezultate prodajnih objekata u zadatom regionu u smislu: prometa, zaliha, otpisa i manjkova, organizacije zaposlenih i plana rada po reonima
  • Prati i kontrolise kvalitet voća i povrća, mesa, svežih proizvoda, kao i izloženosti robe na svim ostalim reonima, prisutnost i ispravnost cena
  • Kontroliše higijenu radnje i zaposlenih, kao i sprovodjenje HACCP-a u objektu
  • Organizuje i sprovodi redovne i vanredne parcijalne popise
  • Pruža podršku poslovodjama i kontroliše njihov rad
  • Koordinira izmedju objekata u njegovom delokrugu u smislu ispomoći u ljudstvu, robi itd.
  • Prati aktivnosti konkurencije u regiji
  • Učestvuje u kreiranju internih procedura rada u objektu
  • Primenjuje pozitivnu praksu u objektima, kontroliše ljubaznost i uslužnost zaposlenih u ophodjenju prema potrošačima i drugim kolegama
  • Obavlja druge zadatke po nalogu direktora maloprodaje

Uslovi za kandidata:

  • Obavezno radno iskustvo minimum godinu dana na istim poslovima
  • Aktivno znanje rada na računaru (MS Office, Internet)
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije
  • Timski rad, liderstvo, odgovornost, inicijativa
  • Terenski rad

Očekujemo od Vas:

  • Dobre organizacione sposobnosti
  • Savesno i odgovorno obavljanje poslova na kojima radi
  • Sposobnost za rad u stresnim situacijama
  • Sposobnost za rad više stvari istovremeno
  • Sposobnost za rad u timu

Nudimo Vam:

  • Siguran posao
  • Mogućnost napredovanja
  • Službeno vozilo

Ukoliko ispunjavate uslove i želite da postanete deo našeg uspešnog tima, svoje podatke možete proslediti na e-mail:

damir.milovic@aman.co.rs

Biće kontaktirani samo kandidati koji na osnovu pregleda biografija uđu u uži izbor.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Regionalni direktor (m/ž)   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
  • Marketing i PR
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Fakultet