Pančevo

Opis posla:

  • Neposredno je odgovoran šefu odeljenja
  • Prikuplja naloge (trebovanja) za Društvo
  • Analizira tržište, kretanje cena merkantilne robe, repromaterijala, stanje ponude i tražnje
  • Prikuplja ponude
  • Obrađuje, usaglašava zahteve za nabavku sa dobijenim ponudama, selekcioniše ih i pristupa nabavci (plaćanje, prevoz, prijem, skladištenje)
  • Vodi evidenciju o nabavci i prodaji robe
  • Obavezan je da izrađuje mesečne izveštaje o radu i podnosi ih šefu odeljenja
  • Obavezan je da učestvuje na mesečnom sastanku odeljenja
  • Vodi evidenciju prijema i otpreme robe
  • Vrši i druge poslove i radne zadatke po nalogu ili naredbi Direktora Društva, Direktora Službe ili Šefa Odeljenja

Uslovi:

  • VII stepen stručne spreme: agronom, agroekonomista, ekonomista
  • Vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office paket, internet)
  • Bez ili sa radnim iskustvom
  • Engleski jezik B2 nivo

Konkurs je otvoren do 05.07.2019.

Prijavu poslati elektronskim putem.

Gradovi
Pančevo

Pozicije posla

Referent nabavke - prodaje   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
  • Poljoprivreda i šumarstvo
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Fakultet