Mesto rada: Beograd

Opis posla:

  • Obračun zarada
  • Oglašavanje radnih mesta za potrebe kompanije
  • Traženje kandidata koji odgovaraju zahtevima pozicija u kompaniji
  • Pregledanje prijava, pozivanje kandidata na intervju, slanje zahvalnica i odbijenica, intervjuisanje kandidata
  • Vođenje evidencije kontaktiranih kandidata
  • Vođenje i praćenje kandidata kroz sve faze selekcije – od faze prijave ili regrutacije do uručivanja i pregovaranja o ponudi za angažovanje za određenu poziciju
  • Kreiranje i ažuriranje baze potencijalnih saradnika
  • Kreiranje i ažuriranje baze potencijalnih saradnika za specijalizovana radna mesta,koja zahtevaju posebna znanja i stručnost
  • Saradnja sa portalima za oglašavanje otvorenih pozicija za poslove

Uslovi rada:

  • Poželjno prethodno radno iskustvo na istim ili sličnim pozicijama
  • Poželjno da kandidat ima završenu ekonomsku školu ili fakultet
  • Poželjna vozačka dozvola B kategorije
  • Poželjno poznavanje engleskog jezika
  • Poznavanje Ms office paketa
  • Komunikativnost i posvećenost u radu
  • Lokacija: Beograd
  • Radno vreme: 08-16h , pon-petak

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

HR Regruter   1

Kategorije
  • Administracija
Obrazovanje
  • Srednja škola