mesto rada: Novi Bečej

Opis poslova:

  • Unapređivanje, sprovođenje i nadzor nad integrisanim menadžment sistemom preduzeća (QMS, IFS, BRC, HACCP)
  • Implementacija i sprovođenje HALAL i KOŠER standarda
  • Sprovođenje i unapređivanje edukacije i primene znanja zaposlenih za kvalitet, za higijenu i bezbednost hrane
  • Praćenje i primena domaćih i međunarodnih propisa i standarda iz oblasti kvaliteta
  • Saradnja sa naučno-tehničkim, akreditacionim i sertifikacionim ustanovama u zemlji i inotranstvu i sardanja sa proizvođačima i dobavljačima repro materijala u zemlji i inostranstvu u cilju unapređenja integrisanog menadžment sistema

Uslovi:

  • Stručna sprema: VII stepen stručne spreme - tehnološki fakultet, diplomirani inženjer prehrambene tehnologije
  • Radno iskustvo: poželjno je radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

Posebni uslovi (znanja, veštine):

  • Aktivno poznavanje rada na računaru
  • Aktivno znanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije

Prijave slati na e-mail:

slavka.guzina@blagobisernogostrva.com

Gradovi
Bečej
Zrenjanin
Kikinda
Novi Bečej
Novi Sad

Pozicije posla

Tehnolog u proizvodnji   1

Kategorije
  • Prehrambena tehnologija
  • Poslovi u proizvodnji
Obrazovanje
  • Fakultet