Novi Sad

Opis posla:

  • Odgovara za adekvatno i pravovremeno funkcionisanje svih procesa vezanih za prodaju
  • Vrši prijem robe iz magacina ili drugog MPO, ukazuje na odstupanja/neusaglašenosti ukoliko se pojave prilikom prijema robe
  • Odgovara za dopunu i fizički izlaže robu u MPO
  • Odlagaže robe u magacinskom prostoru u skladu sa internom organizacijom magacina u MPO
  • Informiše kupca o karakteristikama artikala iz asortimana MPO, uslovima i mogućnostima plaćanja, trenutnim akcijama/popustima i pomaže pri odabiru artikala
  • Informiše kupca o proceduri za rešavanje reklamacija
  • Pruža kvalitetnu uslugu,prati asortiman i želje kupaca i o tome obaveštava menadžera MPO
  • Odgovara za ispravnost istaknutih cena na robi

Profil kandidata:

  • Obavezno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Najmanje srednja stručna sprema trgovačkog ili ekonomskog smera
  • Poznavanje rada na POS kasama
  • Ambiciozni, sa željom za učenjem i napredovanjem

Kandidatima nudimo:

  • Smenski rad
  • Prijatno radno okruženje
  • Mogućnost profesionalnog i ličnog usavršavanja
  • Zainteresovani kandidati mogu se prijaviti na:

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Gradovi
Novi Sad

Pozicije posla

Prodavac - kasir   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Srednja škola