Mesto rada:Novi Sad

Opis posla:

  • prezentacija prodajnih artikala, ciljanih ponuda i promotivnih akcija u cilju prodaje proizvoda kupcima
  • rad na blagajni, obračun dnevnog prometa, kontrola stanja blagajne
  • održavanje čistoće u prodajnom prostoru, popunjenosti polica i asortimana
  • obezbeđenje tačnosti i kompletnosti prodajne dokumentacije (računi, uputstva, garancije)
  • organizacija i kontrola stanja robe u skladištu
  • rešavanje reklamacija i briga o zadovoljstvu kupaca
  • organizacija rada i odgovornost za uredno poslovanje prodajnog mesta
  • planiranje prodaje i praćenje realizacije plana prodaje
  • unapredjivanje kvaliteta i kvantiteta prodaje kao i osiguranje visokih prodajnih rezultata

Uslovi:

  • SSS trgovačka škola ili ostale četvorogodišnje škole
  • dobro znanje rada na računaru (excel srednji nivo i word)
  • odgovorna osoba koja veruje u kompaniju za koju radi i na taj način je predstavlja
  • 3-5 godina iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • ugovor o radu: na određeno s mogućnošću ugovora za stalno
  • sklonost timskomu radu, pridržavanju postavljenih standarda, procedura i obaveza
  • odgovornost, predanost i visok angažman na radnom mestu
  • osoba sa izraženim prodajnim veštinama

Šta nudimo:

  • stalni radni odnos, rad na određeno vreme
  • redovna fiksna primanja uz stimulativni dodatak na osnovnu platu
  • pozitivno radno okruženje
  • mogućnosti profesionalnog razvoja

Gradovi
Novi Sad

Pozicije posla

Prodavac m/ž   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
  • Marketing i PR
Obrazovanje
  • Srednja škola