4 IZVRŠIOCA

Uslovi:

  • Minimum IV stepen stručne spreme (poželjno Elektrotehnička škola)
  • Radno iskustvo minimum 1 godina
  • Odgovorno rukovanje opremom za rad
  • Poznavanje rada na računaru (Word, Excel, Outlook)
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Znanje engleskog jezika je poželjno, ali nije neophodno
  • Da protiv kandidata nije pokrenuta prekršajna/krivična prijava i da kandidat nije osuđivan

Opis posla:

  • Servisiranje i popravka televizora novije generacije
  • Servisiranje i popravka malih kućnih aparata (usisivača, rešoa, el. radijatora)
  • Montiranje, kontrola i testiranje nakon izvršene popravke
  • Evidentiranje podataka o servisiranim uređajima
  • Usmeravanje korisnika uređaja o načinu korišćenja
  • Održavanje radnog prostora, alata i radne opreme

Lične karakteristike:

  • Blagovremenost i tačnost pri izvršavanju radnih zadataka
  • Pedantnost
  • Preciznost
  • Odgovornost
  • Prilagodljivost
  • Sklonost ka timskom radu

Od nas možete očekivati:

  • Mogućnost stalnog zaposlenja
  • Redovnu zaradu
  • Mogućnost napredovanja

Ukoliko želite da radite u kompaniji koja je stabilna, koja se neprestano razvija, želite da učite i napredujete, a ispunjavate gore navedene uslove, pošaljite nam CV (poželjno sa fotografijom) i propratno pismo.

Gradovi
Beograd
Zemun

Pozicije posla

Serviser Led televizora   4

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
Obrazovanje
  • Srednja škola