Uslovi:

  • VII stepen stručne spreme (Elektrotehnička struka)
  • Minimum 1 godina radnog iskustva
  • Napredni nivo rada na računaru
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Napredni nivo poznavanja engleskog jezika
  • Da protiv kandidata nije pokrenuta prekršajna/krivična prijava i da kandidat nije osuđivan

Lične karakteristike:

  • Blagovremenost i tačnost pri izvršavanju radnih zadataka
  • Pedantnost
  • Preciznost
  • Odgovornost
  • Prilagodljivost
  • Sklonost ka timskom radu

Opis posla:

  • Razvoj i unapređenje procesa proizvodnje i rada servisa
  • Kontrola procesa proizvodnje
  • Razvoj i unapređenje uređaja

Od nas možete očekivati:

  • Mogućnost stalnog zaposlenja
  • Redovnu zaradu
  • Mogućnost napredovanja

Ukoliko želite da radite u kompaniji koja je stabilna, koja se neprestano razvija, želite da učite i napredujete, a ispunjavate gore navedene uslove, pošaljite nam CV sa fotografijom i propratno pismo.

Prilikom apliciranja za ovo radno mesto neophodno je da kandidati uz radnu biografiju pošalju i kratko motivaciono pismo kao i da naznače za koje radno mesto apliciraju.

Prijave slati elektronskim putem.

Napomena: nepotpune prijave neće se uzimati u razmatranje.

Biće kontaktirani isključivo kandidati koji uđu u uži izbor.

Gradovi
Beograd
Zemun

Inženjer za razvoj i održavanje kontrole procesa rada servisa i proizvodnje   1

Kategorije
  • Elektrotehnika
Obrazovanje
  • Fakultet