Opšti uslovi:

  • Dipl. elektroinženjer
  • Visoka stručna sprema
  • Licenca 353
  • Licenca 453
  • Licenca za vršenje poslova projektovanja i nadzora nad izvođenjem sistema tehničke zaštite prema Zakonu o privatnom obezbeđenju
  • Minimum 5 godina iskustva na poslovima protiv-provale, video nadzora i kontrole pristupa
  • Vozačka dozvola “B” kategorije.

Opis posla:

  • Projektovanje i izrada tehničkih rešenja (protivprovalni sistemi, video nadzor, kontrola pristupa)
  • Organizacija i nadzor nad izvođenjem radova
  • Kontakt sa postojećim i potencijalnim korisnicima

Profil kandidata:

  • Tehničko znanje
  • Dobre organizacione sposobnosti
  • Komercijalno marketinške aktivnosti
  • Sklonost timskom radu

Kandidatima nudimo:

1. Prijem u radni odnos

2. Redovnu isplatu zarade u neto iznosu od 100.000,00 dinara i redovnu isplatu drugih primanja.

Zainteresovani kandidati mogu dostaviti biografiju na e-mail

jelena.markovic@varnost-fitep.rs

ili na adresu Gundulićeva br. 8-10 Beograd-Zemunu.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Diplomirani elektroinženjer   1

Kategorije
  • Elektrotehnika
Obrazovanje
  • Fakultet