Obezbeđujemo po zakonu:

  • Zaradu u iznosu od 65.000 - 70.000 rsd
  • Prijavu na pun iznos plate od prvog radnog dana

Mi Vam nudimo:

  • Mogućnost napredovanja i dodatnih benefita za sve zaposlene
  • Privatno zdravstveno osiguranje

Opšti uslovi:

  • IV/VI stepen stručne spreme
  • Minimum 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Napredno poznavanje office program paketa i rada u operativnom softverskom programu

Opis posla:

  • Organizacija i kontrola rada zaposlenih
  • Kontrola pridržavanja kodeksa ponašanja, izgleda, oblačenja i lične urednosti zaposlenih
  • Kontrola poštovanja procedura i uputstava za rad od strane zaposlenih
  • Obezbeđivanje i kontrola poštovanja postavljenih zadataka, nivoa zaliha i koeficijenta obrta, dozvoljenog otpisa, obaveznog asortimana, troškova, izloženosti robe, i ostvarivanja ostalih postavljenih planova za maloprodajni objekat
  • Trebovanje robe za potrebe maloprodajnog objekta
  • Izrađivanje mesečne analize i evidencije o stanju i kretanju ambalaže i sekundarnih sirovina u MPO
  • Precizno i ažurno vođenje obavezne dokumentacije objekta (trgovačka knjiga, ugovori o radu zaposlenih, odobrenja za rad objekta i dodatnih delatnosti u okviru MPO, odluke o akcijama)
  • Organizovanje zamene cenovnih kartica po odeljenjima i otklanjanje svih eventualnih problema u vezi sa istim
  • Staranje o ispravnosti rada poverene opreme, mernih instrumenata, rashladnih vitrina i komora za smeštaj robe i ostalih sredstava za rad u maloprodajnom objektu

Priključite se našem velikom, uspešnom timu i prijavite se na konkurs!

Gradovi
Subotica

Pozicije posla

Zamenik poslovođe maloprodajnog objekta (m/ž)   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Srednja škola