Opšti uslovi:

  • Mininum III stepen stručne spreme
  • Afinitet za rad sa ljudima i rad u timu
  • Usmerenost na potrošača
  • Iskustvo za rad na istim ili sličnim poslovima
  • Posedovanje sanitarne knjižice

Opis posla:

  • Priprema proizvoda sa odeljenja ribarnice za dalju obradu i prodaju (čišćenje, sečenje, iskošćavanje, vaganje, pakovanje, itd.);
  • Rad po ustanovljenim rastavima, normativima, proizvođačkim specifikacijama i overenim recepturuma prilikom rasecanja ribe i proizvodnje prerađevina/poluproizvoda od ribe;
  • Vođenje računa o urednosti i ispravnosti izloženih proizvoda na odeljenju ribarnice, rokovima trajanja proizvoda, bar kodova, deklaracija, urednosti i ispravnosti istaknutih cena kao i ostale prateće dokumentacije robe
  • Posluživanje potrošača željenom robom i pomoć pri kupovini
  • Praćenje temerature rashladnih vitrina i komora na odeljenju ribarnice
  • Prenos potrebne robe iz magacina u objekat za izlaganje i rad na odeljenju
  • Raspakivanje i sortiranje robe i sprovođenje određenog načina izlaganja robe prema dostavljenom planogramu

Potrebni su nam najbolji ljudi za rad u novom, ekskluzivnom objektu kompanije Univerexport .

Tražimo pozitivne, dinamične, vredne i ambiciozne osobe, spremne da učestvuju u izgradnji savremenog koncepta pružanja usluga našim potrošačima.

Prijavite se na konkurs popunjavanjem prijave za radno mesto Radnik na odeljenju ribarnice u novom ekskluzivnom objektu Univerexporta u Tržnom centru“ Promenada“.

Gradovi
Novi Sad

Pozicije posla

Radnik na odeljenju ribarnice   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Srednja škola