Opšti uslovi:

  • Mininum III stepen stručne spreme
  • Afinitet za rad sa ljudima i rad u timu
  • Usmerenost na potrošača
  • Iskustvo za rad na istim ili sličnim poslovima
  • Posedovanje sanitarne knjižice

Opis posla:

  • Zaprima ambalažu (staklene boce, plastične gajbe) od kupaca u MPO, izdaje potvrde o zaprimljenoj ambalaži i vrši popis stanja ambalaže;
  • Održava ličnu i higijenu i urednost odeljenja;
  • Odlazi u magacin po potrebnu robu za izlaganje i rad na odeljenju;
  • Komunicira sa potrošačima u cilju pružanja informacija o proizvodima i samom objektu i upućuje potrošače na Šefa/Poslovođu objekta u slučaju eventualnih reklamacija;
  • Sakuplja potrošačka kolica i korpe u objektu i van objekta i odlaže ih na predviđena mesta;
  • Pakuje robu potrošačima na kasama;
  • Učestvuje u pripremi popisa i samim popisima u MPO;
  • Kontroliše ispravnost i istaknutost cena proizvoda, a u slučaju promene cena proizvoda, zamenjuje cenovne kartice na proizvodima
  •  Vodi računa o urednosti i ispravnosti izloženih proizvoda, rokovima trajanja proizvoda, bar kodova, deklaracija, kao i ostale prateće dokumentacije robe;
  • Raspakuje i sortira robu i sprovodi određen način izlaganja robe i zastupljenosti asortimana,prema dostavljenom planogramu i u dogovoru sa Smenovođom odeljenja

Potrebni su nam najbolji ljudi za rad u novom, ekskluzivnom objektu kompanije Univerexport .

Tražimo pozitivne, dinamične, vredne i ambiciozne osobe, spremne da učestvuju u izgradnji savremenog koncepta pružanja usluga našim potrošačima.

Prijavite se na konkurs popunjavanjem prijave za radno mesto Prodavac II kategorije- prehrana,hemija,sezona u novom ekskluzivnom objektu Univerexporta u Tržnom centru“ Promenada“.

Gradovi
Novi Sad

Pozicije posla

Prodavca II kategorije -prehrana,hemija,sezona   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Srednja škola