Mi Vam nudimo:

  • Platu od 72.000 dinara neto za redovan rad u Sremskoj Kamenici
  • Platu od 75.000 dinara neto za redovan rad u Novom Sadu (Alba)
  • Mogućnost napredovanja i dodatnih stimulacija za rad i zalaganje
  • Ugovor od prvog dana
  • Puno radno vreme, 2 slobodna dana

Obezbeđujemo po zakonu:

  • Prijavu od prvog dana na pun iznos plate
  • Plaćen putni trošak

Opšti uslovi:

  • Minimum III stepen stručne spreme
  • Usmerenost na potrošača
  • Iskustvo za rad na istim poslovima

Opis posla:

  • Pripremanje proizvoda sa odeljenja za dalju obradu i prodaju (čišćenje, pandlovanje, sečenje, iskošćavanje, vaganje, pakovanje...)
  • Održavanje lične higijene i urednosti odeljenja mesare
  • Kontrolisanje ispravnosti, istaknutosti cena, urednosti i izloženosti, kao i rokova trajanja proizvoda na odeljenju mesare
  • Posluživanje potrošača željenom robom i pružanje informacija o proizvodima sa odeljenja

Gradovi
Novi Sad
Sremska Kamenica

Pozicije posla

Mesar (m/ž)   1

Kategorije
  • Prehrambena tehnologija
  • Turizam i ugostiteljstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola