Opšti uslovi:

  • Minimum III stepen stručne spreme
  • Afinitet za rad sa ljudima i rad u timu
  • Usmerenost na potrošača
  • Iskustvo za rad na istim ili sličnim poslovima
  • Posedovanje sanitarne knjižice

Opis posla:

  • Pripremanje proizvoda sa odeljenja za dalju obradu i prodaju (čišćenje, pandlovanje, sečenje, iskošćavanje, vaganje, pakovanje...)
  • Održavanje lične higijene i urednosti odeljenja mesare
  • Kontrolisanje ispravnosti, istaknutosti cena, urednosti i izloženosti, kao i rokova trajanja proizvoda na odeljenju mesare
  • Po potrebi obavljanje aktivnosti prijema robe
  • Raspakivanje, skladištenje u komore, sortiranje proizvoda sa odeljenja mesare i izlaganje prema utvrđenom i dostavljenom planogramu
  • Posluživanje potrošača željenom robom i pružanje informacija o proizvodima sa odeljenja
  • Saradnja sa Komercijalistima za mesaru, u cilju obezbeđivanja optimalnih zaliha i pravovremenog trebovanja proizvoda sa odeljenja, a prema ustanovljenim procedurama i uputstvima za rad odeljenja mesare

Potrebni su nam najbolji ljudi za novi, ekskluzivni objekat kompanije Univerexport.

Tražimo pozitivne, dinamične, vredne i ambiciozne osobe, spremne da učestvuju u izgradnji savremenog koncepta pružanja usluga našim potrošačima.

Prijavite se na konkurs popunjavanjem prijave za radno mesto Mesar u novom ekskluzivnom objektu Univerexporta u Tržnom centru“ Promenada“.

Gradovi
Novi Sad

Pozicije posla

Mesar   1

Kategorije
  • Prehrambena tehnologija
Obrazovanje
  • Srednja škola