Opšti uslovi:

  • Mininum III stepen stručne spreme
  • Afinitet za rad sa ljudima i rad u timu
  • Poželjno iskustvo za rad na istim ili sličnim poslovima, posebno za poziciju mesara
  • Posedovanje sanitarne knjižice

Opis posla:

  • Pripremanje proizvoda sa odeljenja za dalju obradu i prodaju (čišćenje, pandlovanje, sečenje, iskošćavanje, vaganje, pakovanje, itd.)
  • Održavanje lične higijene i urednosti odeljenja mesare
  • Kontrolisanje ispravnosti, istaknutosti cena, urednosti i izloženosti, kao i rokova trajanja proizvoda na odeljenju mesare
  • Sprovođenje određenog načina izlaganja robe i zastupljenosti asortimana na odeljenju, a prema dostavljenom planogramu i u dogovoru sa Smenovođom odeljenja i Šefom/Poslovođom objekta
  • Po potrebi obavljanje aktivnosti prijema robe (kvalitativnog i kvantitativnog)
  • Raspakivanje, skladištenje u komore, sortiranje proizvoda sa odeljenja mesare i izlaganje prema utvrđenom i dostavljenom planogramu;
  • Posluživanje potrošača željenom robom i pružanje informacija o proizvodima sa odeljenja;
  • Saradnja sa Komercijalistima za mesaru, u cilju obezbeđivanja optimalnih zaliha i pravovremenog trebovanja proizvoda sa odeljenja, a prema ustanovljenim procedurama i uputstvima za rad odeljenja mesare;

Svi zainteresovani zaposleni treba da dostave svoju prijavu popunjavanjem formulara na zvaničnom sajtu

sa obaveznom naznakom

„ZA Vrbas - Mesar“

Svi prijavljeni zaposleni će biti pozvani na testiranje i intervju. HR sektor ima pravo da razmotri u procesu slekcije i zaposlene koji se nisu prijavili, ali koji ispunjavaju uslove konkursa.

Gradovi
Vrbas

Pozicije posla

Mesar   1

Kategorije
  • Prehrambena tehnologija
Obrazovanje
  • Srednja škola