Mi Vam nudimo:

  • Neto zaradu od 40.000 dinara
  • Mogućnost napredovanja
  • Rad u dinamičnom okruženju i uigranom timu

Opšti uslovi:

  • III/IV stepen stručne spreme;
  • Minimum godinu dana radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima;

Opis posla:

  • Precizno i efikasno obavlja aktivnosti prijema, manipulacije, uskladištenja (sortiranje i smeštaj robe) i izdavanja robe;
  • Održava higijenu i urednosti magacinskog prostora, prostora ispred magacina, te prostora za privremeno skladištenje roll kolica i sekundarnih sirovina i otpada i obezbeđuje dostupnost robe prilikom inventara;
  • Obavlja po potrebi aktivnosti vozača viljuškara na utovaru, istovaru i manipulaciji robom rukujući svim vrstama viljuškara
  • Učestvuje u pripremi popisa i samim popisima u MPO;

Potrebni su nam najbolji ljudi za novi, ekskluzivni objekat kompanije Univerexport.

Tražimo pozitivne, dinamične, vredne i ambiciozne osobe, spremne da učestvuju u izgradnji savremenog koncepta pružanja usluga našim potrošačima.

Prijavite se na konkurs popunjavanjem prijave za radno mesto Magacioner-Radnik na prijemu u novom ekskluzivnom objektu Univerexporta u Tržnom centru“ Promenada“.

Gradovi
Novi Sad

Pozicije posla

Magacioner-Radnik na prijemu   1

Kategorije
  • Transport i logistika
Obrazovanje
  • Srednja škola