Mi nudimo:

  • Rad u dve smene, slobodan vikend (povremeno radna subota par sati pre podne)
  • Mogućnost dodatnih stimulacija i benefita za sve zaposlene
  • Organizovan prevoz

Obezbeđujemo po zakonu:

  • Prijavu od prvog dana na pun iznos plate

Opšti uslovi:

  • III/IV stepen stručne spreme
  • Iskustvo u radu na istim ili sličnim pozicijama
  • Vozačka dozvola B kategorije-aktivan vozač

Opis posla:

  • Priprema toplih i hladnih jela po utvrđenoj proceduri i normativu za Gastro odeljenja Maloprodajnih objekata
  • Rad u kantini
  • Priprema i obrada namirnica
  • Briga o higijeni, sredstvima rada, kvalitetu i rokovima namirnica, zalihama
  • Prijem, skladištenje robe i distribucija hrane

Potrebni su nam kuvari sa iskustvom u radu, samostalni ali i sposobni za rad u timu, kreativni i motivisani za rad.

Ukoliko želite da radite posao koji volite, ali bez stresa i ostajanja prekovremeno ovo je pravi posao za Vas!

Prijavite se na konkurs popunjavanjem prijave za radno mesto Kuvar u Centralnoj kuhinji-kantini.

Gradovi
Novi Sad

Pozicije posla

Kuvar u centralnoj kuhinji - kantini (m/ž)   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
  • Prehrambena tehnologija
Obrazovanje
  • Srednja škola