Beograd – Šajkaška

Opšti uslovi:

  • Mininum III stepen stručne spreme
  • Afinitet za rad sa ljudima i rad u timu
  • Poželjno iskustvo za rad na istim ili sličnim poslovima, posebno za poziciju mesara
  • Posedovanje sanitarne knjižice

Opis posla:

  • Obavljanje aktivnosti u vezi sa naplatom robe na fiskalnim kasama
  • Komuniciranje sa potrošačima prema definisanim uputstvima i pravilima (obaveštavanje potrošača o akcijama, programima lojalnosti, promocijama, načinu plaćanja, itd.)
  • Pakovanje robe potrošačima na kasama i posluživanje potrošača željenom robom
  • Vođenje računa o urednosti i ispravnosti izloženih proizvoda, rokovima trajanja proizvoda, bar kodova, deklaracija

Svi zainteresovani zaposleni treba da dostave svoju prijavu popunjavanjem formulara na zvaničnom sajtu http://www.univerexport.rs/zaposlenje.php

sa obaveznom naznakom

„ZA Konkurs za Beograd Šajkaška - Kasir prodavac“

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Kasir prodavac/čica   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Srednja škola