(3 izvršioca)

Opis posla:

  • Redovni obilazak i pregovaranje sa kupcima/dobavljačima,
  • Kontakti u cilju ostvarivanja saradnje sa kupcima/dobavljačima,
  • Izveštavanje nadređenog
  • Odgovara za sprovođenje prodajne politike i odnosa sa kupcima/dobavljačima
  • Ugovara i realizuje nabavku/prodaju
  • Predlaže uslove saradnje sa kupcima/dobavljačima i učestvuje u izradi planova saradnje
  • Kontroliše ispunjenje ugovora o nabavci/prodaji
  • Kontroliše naplatu i osigurava redovno plaćanje kupaca/dobavljača
  • Daje predloge za unapređenje nabavke/prodaje
  • Kontroliše ispravnost poslovne dokumentacije u svom domenu
  • Odgovara za efikasnost postavljene tehnike kod dobavljača
  • U koordinaciji sa komercijalom daje nove targete nabavke/prodaje u skladu sa ostvarenim rezultatima

Uslovi za kandidate:

  • minimum IV stepen stručne spreme
  • Iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • poznavanje rada na računaru
  • vozačka dozvola B kategorije- aktivan vozač

Lične sposobnosti:

  • Fokusiranost na rezultat
  • Komunikativnost
  • Planiranje i organizovanje
  • Proaktivnost
  • Timski duh

Očekujemo Vaše prijave.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Komercijalista   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Srednja škola