Beograd

Uslovi:

  • dozvola B kategorije, aktivan vozač (poželjna C kategorija)
  • samostalno upravljanje viljuškarom
  • poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • odlično poznavanje Beograda kao i puteva po Srbiji
  • dobra koordinacija i orijentacija u prostoru
  • visok nivo odgovornosti i sposobnost za rad pod pritiskom

Opis posla:

  • obavlja poslove utovara i istovara robe koju prevozi
  • magacinsko poslovanje, kontrola robe prilikom ulaza i izlaza iz magacina
  • popis robe u magacinu
  • dostavljanje robe do kupaca u zadatim rokovima i po zadatoj liniji snabdevanja
  • stara se o održavanju, tehničkoj ispravnosti i registraciji službenih vozila
  • vrši sve kurirske poslove za potrebe firme
  • briga o klijentu i kvalitetu pružene usluge
  • drugi poslovi iz delokruga rada privrednog društva po nalogu menadžera logistike i direktora

Profil kandidata:

  • odgovoran i dobro organizovan
  • sposoban da brzo uči
  • spremnost za rad pod pritiskom i u ograničenim vremenskim rokovima
  • pouzdanost u izvršavanju radnih obaveza
  • spremnost na putovanja i rad na terenu

Nudimo Vam:

  • komercijalno vozilo
  • sigurna i redovna primanja
  • mogućnost dodatne zarade angažmanom u prodaji
  • mogućnost zasnivanja stalnog radnog odnosa

Ako ste odgovorni i dinamični, ispunjavate navedene uslove i ako ste zainteresovani za posao u našoj firmi pošaljite Vaš CV elektronskim putem do 02.11.2018.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani na razgovor.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Vozač - Dostavljač   1

Kategorije
  • Transport i logistika
  • Saobraćaj
Obrazovanje
  • Srednja škola