Opis posla:

  • Održavanje, servisiranje i popravke dizel i električnih lokomotiva koje saobraćaju u celoj Evropi
  • Samostalno utvrđivanje i otklanjanje kvarova u saradnji s inženjeringom, proizvodnim pogonom, tehničkim odeljenjem i servisnim radionicama
  • Koordinacija radnih naloga i putovanja, poštovanje rokova i dokumentovanje radova
  • Mobilni angažman za popravke u partnerskim radionicama
  • Korisnička podrška kolegama i planiranje popravki
  • Logistika i planiranje nabavke rezervnih delova

Uslovi:

  • Srednja stručna sprema (elektronika, mehatronika, elektrika)
  • Poželjno, ali nije obavezno znanje o železničkim vozilima i njihovom održavanju
  • Spremnost na timski i terenski rad
  • Poznavanje IT sistema
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Odgovornost, fleksibilnost i samostalnost u radu

Nudimo:

  • Zanimljive, raznovrsne i odgovorne zadatke
  • Brzo priključivanje prijatnom timu
  • Bezbedno i moderno radno okruženje
  • Zarada prema učinku i privlačne benefite

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom pošaljite na e-mail adresu:

rsprijava@trenkwalder.com

Kontakt tel: +381 11 30 11 914

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Servisni tehničar   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola