Mesto rada: Beograd, Zemun

Opis posla:

  • Izrada potrebnih instalacija vode i struje za potrebe automata za samoposluživanje
  • Montaža i demontaža automata za samoposluživanje na terenu
  • Vođenje evidencije i unos podataka vezano za urađeni posao
  • Reparacija, popravka i remont automata za samoposluživanje
  • Testiranje urađenog posla i izvršene popravke
  • Upoznavanje klijenata sa radom automata za samoposluživanje
  • Izveštavanje nadređenog o promenama i završenim zahvatima
  • Komunikacija sa klijentima
  • Održavanje zaduženog vozila
  • Odgovornost za finansijsko i robno stanje zaduženih sredstava za rad
  • Očitavanje potrebne statistike i izveštavanje nadređenih
  • Pisanje radnih naloga, zapisnika, reversa
  • Spremnost za obavljanje radnih zadataka van sedišta preduzeća
  • Poštovanje propisanih procedura od strane Beoline trade doo i klijenata
  • Čuvanje poslovne tajne

Uslovi:

  • Srednja stručna sprema
  • Poželjno iskustvo na sličnim poslovima
  • Obavezno poznavanje elektroinstalacija
  • Obavezno posedovanje vozačke dozvole B kategorije
  • Poznavanje rada na računaru

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom pošaljite na e-mail adresu:

rsprijava@trenkwalder.com

Kontakt tel:

381 11 30 11 914

Gradovi
Beograd
Zemun

Pozicije posla

Serviser automata za samoposluživanje (m/ž)   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
Obrazovanje
  • Srednja škola