Mesto rada: Beograd

Opis posla:

  • Kontrolisanje unesenih podataka u sistem pravovremeno, precizno i kvalitetno i signaliziranje na eventualne nepravilnosti, i učestvovanje u njihovom otklanjanju
  • Praćenje zakonske regulative i izmena u tom polju koje regulišu računovodstveno poslovanje firme
  • Kontrolisanje i usaglašavanje prateće dokumentacije sa zakonskim regulativama
  • Kontrolisanje, praćenje i koordinisanje rada referenata u računovodstvu
  • Kontrolisanje knjiženja automatskih naloga, ručno knjiženje naloga i usklađivanje sa računovodstvenom politikom firme i zakonskim regulativama
  • Kontrolisanje i korekcija bruto bilansa na dnevnom, mesečnom i godišnjem nivou
  • Praćenje stanja knjigovodstvenih analtičkih kartica dobavljača i kupaca
  • Kontrolisanje Knjige ulaznih i izlaznih faktura, konta i knjigovodstvene evidencije za obračun PDV
  • Komunikacija na poreskom upravom i usaglašavanje evidencija
  • Poznavanje MRS i MSFI i njihova primena u radu
  • Mesečno i periodično izveštavanje o prihodima i rashodima na nivou firme
  • Obrada završnog računa i odgovaranje za njegovu tačnost i usklađenost sa zakonskim regulativama i normativima
  • Izvršavanje dodatnih zadataka

Uslovi:

  • Univerzitetsko obrazovanje ekonomskog ili srodnog usmerenja
  • Tri do pet godina radnog iskustva na poziciji šefa računovodstva
  • Dobro poznavanje Međunarodnih računovodstvenih standarda
  • Poželjno poznavanje Engleskog jezika
  • Preciznost, organizovanost, savesnost
  • Komunikativnost, analitičnost i orjentisanost ka timskom radu

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom pošaljite na e-mail adresu: posao@trenkwalder.co.rs

Kontakt tel.: 381 11 21 29 063; / Fax br.: +381 11 22 74 089;

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Šef računovodstva   1

Kategorije
  • Računovodstvo i revizija
Obrazovanje
  • Fakultet