Lokacija: Hrvatska

Opis posla:

  • Samostalno vođenje gradilišta visokogradnje
  • Izvođenje građevinskih radova u skladu sa ugovorom
  • Izrada, realizacija i praćenje organizacijskih i finansijskih planova gradilišta kao i praćenje utvrđenih rokova
  • Izvođenje radova korišćenjem resursa kompanije i u saradnji sa proizvođačima
  • Organizacija i kontrola izvođenja radova
  • Vođenje građevinskog dnevnika i građevinske knjige
  • Obračun i kontrola obračuna podizvođača
  • Ostali poslovi prema nalogu nadređenog

Uslovi:

  • VŠS ili VSS – prednost završen Građevinski fakultet
  • Minimalno 5 godina radnog iskustva na pozicijama Inženjer na gradilištu i/ili Rukovodilac gradilišta u oblasti visokogradnje
  • Položen stručni ispit za Rukovodioca gradilišta
  • Posedovanje stručnih znanja iz poslovnog područja
  • Sposobnost vođenja svih faza izvođenja radova
  • Aktivno poznavanje rada u MS Office paketu
  • Aktivno znanje rada s bazama podataka
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije
  • Aktivno znanje engleskog jezika
  • Izražena sposobnost samostalnog odlučivanja i upravljanja ljudima
  • Sklonost timskom radu
  • Sposobnost rešavanja konfliktnih situacija

Nudimo:

  • Radnu dozvolu i nostrifikaciju diplome
  • Obezbeđen smeštaj i topli obrok
  • Stimulativnu i stabilnu zaradu
  • Mogućnost profesionalnog usavršavanja i napredovanja
  • Rad u inspirativnom i korektnom okruženju
  • Motivišuću radnu sredinu

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom pošaljite na e-mail adresu:

prijava@trenkwalder.co.rs

Kontakt tel: 011/30 11 914

Gradovi
Hrvatska - Svi gradovi

Pozicije posla

Šef gradilišta (m/ž)   1

Kategorije
  • Građevina i geodezija
Obrazovanje
  • Viša škola