Mesto rada: Beograd

Opis posla:

  • Implementacija i održavanje SAP sistema, za SD /MM /modul
  • Uspostavljanje i implementacija procedura za navedenu oblast
  • Analiza i optimizacija poslovnih procesa zajedno sa dodatnim stručnim timovima i eksternim savetnicima
  • Učestvovanje na projektima u Jugoistočnoj Evropi
  • Vođenje datih projekata
  • Održavanje i unapređivanje SD/MM modula kako u Srbiji tako i u ostalim zemljama JIE

Uslovi:

  • VSS, poželjno FON ili drugi tehnički fakultet
  • Relevantno radno iskustvo od najmanje 2 godine u navedenom modulu
  • Odlično znanje engleskog ili nemačkog jezika
  • Obavezno posedovanje vozačke dozvole B kategorije

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom pošaljite na e-mail adresu:

posao@trenkwalder.co.rs

Kontakt tel.: 381 11 21 29 063; / Fax br.: +381 11 22 74 089;

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

SAP SD/MM konsultant   1

Kategorije
  • Mašinstvo
  • IT
  • Elektrotehnika
Obrazovanje
  • Fakultet