Mesto rada: Kula

Opis posla:

  • obavljanje knjigovodstvenih poslova, robnog i finansijskog knjigovodstva
  • izrada periodičnih i godišnjih finansijskih izveštaja
  • kontrola i izrada poreskih prijava u skladu sa poreskim propisima
  • ažurno i kontinuirano praćenje propisa iz oblasti računovodstva, poreza i drugih zakonskih propisa
  • redovno praćenje stanja preko izvedenih pokazatelja I dostavljanje izveštaja rukovodiocima
  • poznavanje svih knjigovodstvenih relacija koje postoje u firmi koja istovremeno ima distribuciju , uvoz i izvoz i proizvodnju

Uslovi:

  • Minimum SSS ekonomskog smera
  • 5 godina iskustva u računovodstvu i finansijama u privredi i samostalne izrade i sastavljanja bilansa i finansijskih izveštaja
  • sertifikat ovlašćenog računovođe
  • poznavanje rada na računaru
  • odgovoran, precizan, analitičan, sklonost ka timskom radu
  • spremnost za rad u dinamičnom okruženju i brzo prihvatanje novina

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom pošaljite

na e-mail adresu:

posao@trenkwalder.co.rs

Kontakt tel:

069 5600076

Gradovi
Kula
Vrbas

Pozicije posla

Rukovodilac računovodstva   1

Kategorije
  • Računovodstvo i revizija
Obrazovanje
  • Srednja škola