Opis posla:

  • Prijem i isporuka robe
  • Manipulacija robom, utovar, istovar, pretovar i dr.
  • Smeštanje robe na tačno utvrđene lokacije u skladištu
  • Briga o stanju robe i vođenje magacinske evidencije
  • Izrada dokumenata, izveštaja i rokova za manipulaciju robom
  • Odgovornost za sigurnost viljuškara i drugih prevoznih sredstava u skladištu
  • Informisanje pretpostavljenih o oštećenjima pošiljki, nestaloj robi, viškovima robe i drugim nepravilnostima
  • Održavanje higijene magacinskih prostorija
  • Provera šifri proizvoda na osnovu beleški isporuke ili drugih dokumenata
  • Aktivno učešće u redovnim i vanrednim popisima

Uslovi:

  • Srednja stručna sprema
  • Iskustvo u administrativnim poslovima u magacinu
  • Savesnost i sposobnost rada u timu

Nudimo:

  • Stimulativan finansijski paket
  • Mogućnost stalnog zaposlenja
  • Rad u stabilnoj internacionalnoj kompaniji
  • Dinamično radno okruženje
  • Mogućnost napredovanja i ličnog usavršavanja
  • Organizovan prevoz iz Beograda

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom pošaljite na e-mail adresu:

rsprijava@trenkwalder.com

Kontakt tel: 011 30 11 914

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Referent u magacinu m/ž   1

Kategorije
  • Transport i logistika
Obrazovanje
  • Srednja škola