Lokacija: Novi Sad

Opis posla:

  • Pakovanje u komore, raspakivanje i izlaganje robe na odeljenju
  • Priprema proizvode sa odeljenja za dalju obradu i prodaju
  • Stara se o ispravnosti rada poverene opreme i sredstava za rad na odeljenju ribarnice
  • Posluživanje potrošača željenom robom i pružanje informacije o proizvodima
  • Kontrola ispravnosti i istaknutosti cena, kao i zamena cenovnih kartica pri promeni cena proizvoda
  • Kontrola temperature u rashladnim vitrinama i komorama

Uslovi:

  • II i III stepen stručne spreme
  • Minimum 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Posedovanje sanitarne knjižice

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom pošaljite na e-mail adresu:

posao@trenkwalder.co.rs

Kontakt tel.: 381 11 21 29 063; / Fax br.: +381 11 22 74 089;

Gradovi
Novi Sad

Pozicije posla

Radnik na odeljenju ribarnice m/ž   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 22 dana