Lokacija: Novi Sad, Nova Pazova,Beograd

Opis posla:

  • Obavljanje aktivnosti specifičnih za konkretno odeljenja delikatesa, pekare i gotovih jela
  • Priprema proizvoda sa odeljenja za dalju obradu i prodaju
  • Kontrola ispravnosti i istaknutosti cena, kao i zamena cenovnih kartica pri promeni cena proizvoda
  • Kontrola urednosti i ispravnosti izloženih proizvoda, rokova trajanja proizvoda, bar kodova i deklaracija
  • Raspakivanje, sortiranje i izlaganja robe na odeljenju
  • Komunikacija sa potrošačima u cilju pružanja informacija o proizvodima
  • Korišćenje ručnog viljuškara pri manipulaciji robom

Uslovi:

  • II i III stepen stručne spreme
  • Minimum godinu dana radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Posedovanje sanitarne knjižice

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom pošaljite na e-mail adresu:

posao@trenkwalder.co.rs

Kontakt tel.: 381 11 21 29 063; / Fax br.: +381 11 22 74 089;

Gradovi
Beograd
Novi Sad
Nova Pazova

Pozicije posla

Prodavac na odeljenju I kategorije m/ž   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Srednja škola