Mesto rada: Subotica, Pudarci – Grocka, Zrenjanin i Velika Plana

Opis posla:

  • Provera mase poluproizvoda i gotovih proizvoda
  • Raspoređivanje poluproizvoda ili gotovih proizvoda
  • Sečenje i pakovanja proizvoda u primarnu ambalažu
  • Rad na delilici
  • Održavanja higijene radne opreme i radnog prostora
  • Odgovornost za kvalitet i bezbednost proizvoda odgovarajuće proizvodne faze

Uslovi:

  • Minimum osnovna škola
  • Poželjno ali nije obavezno prethodno radno iskustvo
  • Spremnost za rad u smenama
  • Savesnost i odgovornost

Nudimo:

  • Stimulativnu zaradu
  • Mogućnost stalnog zaposlenja
  • Obezbeđen smeštaj i hranu za zaposlene

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom pošaljite na e-mail adresu:

prijava@trenkwalder.co.rs

Kontakt tel.:

+381 11 30 11 914

Gradovi
Beograd
Grocka
Velika Plana
Zrenjanin
Subotica

Pozicije posla

Pomoćni pekar (m/ž)   1

Kategorije
  • Prehrambena tehnologija
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Osnovna škola