Mesto rada: Subotica, Pudarci – Grocka, Zrenjanin, Velika Plana

Opis posla:

  • Odmeravanje sirovina za zames
  • Vođenje računa o temperaturi zamesa
  • Vođenje evidencije o umešenim zamesima
  • Pečenje proizvoda u pekarskim pećima
  • Rad na delilici
  • Sprovođenje mera HACCP sistema, ISO standarda i vođenje propisane dokumentacije
  • Odgovornost za kvalitet i bezbednost proizvoda za proizvodnu fazu koju je izrađivao
  • Odgovornost za poštovanje propisanih tehnoloških procedura
  • Vođenje evidencije o utrošenim časovima rada
  • Poslovi održavanja higijene radne opreme i radnog mesta

Uslovi:

  • Minimum srednja škola
  • Obavezno radno iskustvo na istim poslovima u industrijskoj proizvodnji
  • Spremnost na smenski rad
  • Savesnost i odgovornost

Nudimo:

  • Stimulativnu zaradu
  • Mogućnost stalnog zaposlenja
  • Obezbeđen smeštaj i hranu za zaposlene

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom pošaljite na e-mail adresu:

prijava@trenkwalder.co.rs

Kontakt tel.:

+381 11 30 11 914

Gradovi
Beograd
Grocka
Velika Plana
Zrenjanin
Subotica

Pozicije posla

Pekar (m/ž)   1

Kategorije
  • Prehrambena tehnologija
Obrazovanje
  • Srednja škola