Lokacija: Novi Sad, Nova Pazova,Beograd,Vršac

Opis posla:

  • Ručno obrađivanje i porcionisanje mesa i prerađevina od mesa
  • Raspakivanje, skladištenje u komore, sortiranje i izlaganje proizvoda na odeljenju mesare
  • Kontrola temperature u rashladnim vitrinama i komorama, kao i njihovo održavanje
  • Raspakivanje, sortiranje i izlaganja robe na odeljenju
  • Priprema proizvode sa odeljenja za dalju obradu i prodaju
  • Posluživanje potrošača željenom robom i pružanje informacije o proizvodima

Uslovi:

  • II i III stepen stručne spreme
  • Minimum 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Posedovanje sanitarne knjižice

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom pošaljite na e-mail adresu:

posao@trenkwalder.co.rs

Kontakt tel.: 381 11 21 29 063;  Fax br.: +381 11 22 74 089;

Gradovi
Beograd
Vršac
Novi Sad
Nova Pazova

Pozicije posla

Mesar m/ž   1

Kategorije
  • Prehrambena tehnologija
Obrazovanje
  • Srednja škola