Lokacija: Zemun, Padinska Skela, Surčin, Krnješevci

Opis posla:

  • Manipulacija robom u skladištu
  • Obavljanje skladišnih operacija kroz rad sa RF terminalima
  • Rad na utovoru i istovaru robe, sa i bez korišćenja ručnog paletnog viljuškara
  • Obavljanje drugih poslova sa robom, koji utiču na promenu stanja robe na izlazu u odnosu na stanje robe na ulazu u skladište (komisioniranje, skladištenje)
  • Održavanje higijene skladišne opreme i objekta
  • Poštovanje i sprovođenje instrukcija dobijenih od pretpostavljenih u okviru svog delovanja
  • Obavljanje i drugih poslova po nalogu skladištara, supervizora skladišta, odnosno izvršnog direktora sektora skladišta
  • Odgovornost za obezbeđivanje kvaliteta i kvantiteta robe u skladištu
  • Poštovanje i sprovođenja mera bezbednosti i zdravlja na radu i zaštite od požara i žaštite životne okoline

Uslovi:

  • Iskustvo u radu u magacinu je poželjno
  • Odgovornost i savesnost
  • Sposobnost rada u timu

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom pošaljite na e-mail adresu:

posao@trenkwalder.co.rs

Kontakt tel.: 38111/21 29 063;

Gradovi
Beograd
Zemun

Pozicije posla

Manipulativni radnik   1

Kategorije
  • Transport i logistika
Obrazovanje
  • Srednja škola