Mesto rada: Subotica, Pudarci – Grocka, Zrenjanin, Velika Plana

Opis posla:

  • Prijem gotovih proizvoda u lager magacina
  • Slaganje proizvoda u magacinu
  • Organizacija istovara i utovara kamiona
  • Rad na skladištenju i izdavanju (smrznutih) proizvoda
  • Vođenje evidencije proizvoda, ambalaže i paleta u magacinu
  • Organizacija i obavljanje popise ambalaže i proizvoda
  • Trebovanje potrebne ambalaže
  • Praćenje temperaturnih uslova u skladištu smrznutih proizvoda
  • Štampanje potrebnih deklaracija i vođenje stanja proizvoda u magacinu
  • Vođenje propisane dokumentacije
  • Odgovornost za kvalitet uskladištenja proizvoda
  • Po potrebi upotreba viljuškara

Uslovi:

  • Srednja stručna sprema
  • Poželjno radno iskustvo na istim poslovima
  • Spremnost na smenski rad
  • Savesnost i odgovornost

Nudimo:

  • Stimulativnu zaradu
  • Mogućnost stalnog zaposlenja
  • Obezbeđen smeštaj i hranu za zaposlene

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom pošaljite na e-mail adresu:

prijava@trenkwalder.co.rs

Kontakt tel.:

+381 11 30 11 914

Gradovi
Grocka
Velika Plana
Zrenjanin
Subotica
Novi Beograd

Pozicije posla

Magacioner u pekari (m/ž)   1

Kategorije
  • Transport i logistika
Obrazovanje
  • Srednja škola