Mesto rada: Novi Sad

Opis posla:

  • Uspostavljanje i negovanje poslovnih odnosa sa poslovnim partnerima
  • Realizacija zacrtanih ciljeva i planova prodaje
  • Izrada izveštaja, ponuda i drugih dokumenata
  • Istraživanje i analiza tržišta, praćenje novosti na tržištu
  • Davanje predloga za proširenje i promenu asortimana robe koja se prodaje

Od kandidata očekujemo:

  • IV, VI ili VII stepen stručne spreme, ekonomskog ili tehničkog usmerenja
  • Poželjno 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Poznavanje procesa nabavke odnosno prodaje robe
  • Poznavanje robe iz područja metalurških proizvoda
  • Rad na računaru
  • Vozačka dozvola

Šta nudimo:

  • Dobre uslove rada u dinamičnom okruženju
  • Mogućnost napredovanja

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom pošaljite

na e-mail adresu:

posao@trenkwalder.co.rs

Kontakt tel:

069 5600076

Gradovi
Novi Sad

Pozicije posla

Komercijalista za metalurške proizvode   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Srednja škola