Lokacija: Novi Sad, Nova Pazova,Beorad,Subotica,Temerin

Opis posla:

  • Naplata robe na fiskalnim kasama svim sredstvima plaćanja
  • Provera ispravnosti rada bar kod čitača, fiskalnih kasa, POS terminala, zameni fiskalnih traka
  • Kontrola ispravnosti i istaknutosti cena proizvoda
  • Raspakivanje, sortiranje i izlaganja robe na odeljenju
  • Komunikacija sa potrošačima u cilju pružanja informacija o proizvodima
  • Korišćenje ručnog viljuškara pri manipulaciji robom

Uslovi:

  • Sposobnost rada u timu
  • III i IV stepen stručne spreme
  • Minimum godinu dana radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Posedovanje sanitarne knjižice
  • Sposobnost rada na računaru
  • Poželjno poznavanje stranog jezika

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom pošaljite na e-mail adresu:

posao@trenkwalder.co.rs

Kontakt tel.: 381 11 21 29 063; / Fax br.: +381 11 22 74 089

Gradovi
Beograd
Novi Sad
Subotica
Temerin
Nova Pazova

Pozicije posla

Kasir – prodavac m/ž   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Srednja škola