Mesto rada: Subotica

Zaduženja i odgovornosti:

  • Prijem i obrada dokumentacije o zasnivanju radnog odnosa ( prijava Republičkom fondu za penzijsko i invalidsko osiguranje zaposlenih, prijave filijalama za socijalno-zdravstveno osiguranje i dr.)
  • Izdavanje raznih potvrda iz radnog odnosa ili za obavljanje privremeno – povremenih poslova;
  • Operativno pripremanje podataka za donošenje rešenja za godišnji odmor, neplaćeno odsustvo, plaćeno odsustvo, i dr.;
  • Evidentiranje statusnih promena i kretanja, premeštaja kadrova na druge poslove;
  • Vođenje evidencije o broju zaposlenih i fluktuaciji;
  • Prijem i slanje pošte;
  • Evidentiranje i zavođenje dokumenata u delovodnik;
  • Ažuriranje matične knjige zaposlenih iz radnog odnosa i radno angažovanih na privremeno-povremenim poslovima;
  • Praćenje i kontrola rada angažovanih kadrova kod drugih kompanija i svakodnevna komunikacija sa angažovanima i njihovim rukovodiocima;

Uslovi:

  • Minimum SSS;
  • Neophodno prethodno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima administracije
  • Odlično poznavanje MS Office paketa;
  • Znanje engleskog jezika, poželjno poznavanje jezika sredine
  • Razvijena analitičnost, sistematičnost i tačnost u radu;
  • Sposobnost za timski rad;
  • Vozačka dozvola „B“ kategorije

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom pošaljite elektronski.

Kontakt tel: 069 2700024; 069 2500985

Gradovi
Subotica

Pozicije posla

Kadrovski administrator   1

Kategorije
  • Ekonomija i menadžment
  • Administracija
Obrazovanje
  • Srednja škola