Zaduženja i odgovornosti:

  • Prijem i obrada dokumentacije o zasnivanju radnog odnosa (prijava Republičkom fondu za penzijsko i invalidsko osiguranje zaposlenih, prijave filijalama za socijalno-zdravstveno osiguranje i dr);
  • Izdavanje raznih potvrda iz radnog odnosa ili za obavljanje privremeno–povremenih poslova;
  • Operativno pripremanje podataka za donošenje rešenja za godišnji odmor, neplaćeno odsustvo, plaćeno odsustvo i dr;
  • Evidentiranje statusnih promena i kretanja, premeštaja kadrova na druge poslove;
  • Vođenje evidencije o broju zaposlenih i fluktuaciji;
  • Prijem i slanje pošte;
  • Evidentiranje i zavođenje dokumenata u delovodnik;
  • Ažuriranje matične knjige zaposlenih iz radnog odnosa i radno angažovanih na privremeno-povremenim poslovima;
  • Praćenje i kontrola rada angažovanih kadrova kod drugih kompanija i svakodnevna komunikacija sa angažovanima i njihovim rukovodiocima.

Uslovi:

  • Minimum SSS;
  • Odlično poznavanje MS Office paketa;
  • Komunikativnost, kreativnost i samoinicijativnost;
  • Neophodno prethodno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima ili delimično poznavanje poslova;
  • Razvijena analitičnost, sistematičnost i tačnost u radu;
  • Sposobnost za timski rad;
  • Vozačka dozvola „B“ kategorije, aktivan vozač.

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave slati na imejl adresu:

posao@trenkwalder.co.rs

Možete nas kontaktirati na:

+381 11/21 29 063 i fax +381 11/22 74 089

Oglas važi do: 5.11.2017.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

HR Administrator   1

Kategorije
  • HR – Ljudski resursi
Obrazovanje
  • Srednja škola