Mesto zaposlenja: SAVSKI NASIP - NOVI BEOGRAD

OPIS POSLA:

  • rad na prijemu, otpremi i pretovaru robe po datim dispozicijama u skladu sa planom dolaska i izlaska robe (ručna i mehanizovana manipulacija sa teretom, softverska obrada podataka)
  • puna materijalna odgovornost za robu,
  • obeležavanje, odvajanje, sortiranje, merenje, fotografisanje i deklarisanje robe po nalogu
  • organizacija studenata sa ciljem ispunjenja definisanih normi za manipulaciju i deklarisanje
  • oslobađanje adekvatnog prostora za smeštaj i raspodelu robe koja pristiže,
  • Ažurira informacioni sistem i izrađuje neophodnu dokumentaciju predviđenu procedurom pružanja usluge skladištenja
  • vođenje evidencije:
    • pratećih dokumenata pri isporuci robe,
    • učinku i angažovanosti radnika,
    • pruženim uslugama i izradi specifikacija za fakturisanje istih
  • štampanje otpremnica, formiranje zapisnika,
  • utvrđivanje i obaveštavanje nadređenih o oštećenjima pošiljaka, manjku ili višku robe,
  • prati stanje mehanizacije pretovara i saradjuje sa ovlašćenim servisima
  • Obavlja ostale aktivnosti predviđene procedurom pružanja usluge skladištenja
  • Po nalogu neposrednog rukovodioca obavlja i druge poslove iz delokruga rada preduzeća u skladu sa svojim kvalifikacijama i sposobnostima
  • Po nalogu neposrednog rukovodioca vrši obučavanje novih skladištara i kontrolu nad njihovim radom, i daje im stručne savete u vezi sa pružanjem usluge

Uslovi za kandidate:

  • potrebna stručna / školska sprema: minimalno SSS,
  • obavezno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima - prednost imaju kandidati koji imaju najmanje 2 godine radnog iskustva na poslovima u oblasti skladištenja i distribucije,
  • obavezno poznavanje carinskih procedura u carinskom skladištu
  • poželjno poznavanje rada na asortimanu bele tehnike u blok skladištenju ili na tekstilu
  • mogucnost dobijanja ugovora na neodredjeno vreme
  • poznavanje rada u WMS-u, na RF-u (barcode ručnim terminalima)
  • rad u dnevnim smenama 8-16h, 10-18h, 12-20h
  • osnovno služenje MS Office paketom,
  • vozački ispit za B kategoriju,
  • položen ispit za vozača viljuškara.
  • lice spremno za timski rad usmeren ka poštovanju politike kvaliteta i unapređenju profesionalne i lične odgovornosti,

Zaposlenima nudimo:

  • Nudimo rad u domaćoj najbrže rastućoj kompaniji u Srbiji, dinamičnom okruženju, sa mogućnošću usavršavanja i napredovanja - stimulativno radno okruženje, rad u dinamičnom/ pozitivnom timu.

Ukoliko smatrate da možete doprineti daljem unapređenju naših skladišnih rezultata, molimo vas da svoju biografiju (CV), pošaljete na e-mail adresu: zaposlenje@transfera.com

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Skladištar - Viljuškarista   1

Kategorije
  • Transport i logistika
Obrazovanje
  • Srednja škola