Mesto zaposlenja: SAVSKI NASIP - NOVI BEOGRAD

OPIS POSLA:

  • Import lokacija, zona, artikala, barkodova, korisnika, rola, prava korišćenja u WMS bazu
  • Kreiranje interfejsa sa internim i eksternim aplikacijama korisnika
  • Korekcija bagova u prenosu podataka kroz bazu
  • Pravljenje izveštaja kroz upite nad bazom po zahtevu korisnika
  • IT Help desk usluge korisnicima
  • Razvoj i nadogradnja po zahtevu korisnika postojećeg WMS rešenja (snimanje situacije na terenu, pregovori sa eksternim programerima, testiranje modula pre puštanja u rad)
  • Generisanje najava prijema, povraćaja po prijemu, realizacija povrata
  • Generisanje naloga za isporuku, rezervacija/dorezervacija zaliha, liste poslova
  • Generisanja naloga premeštanja, podešavanja, internih prenosa, kontrole naloga
  • Generisanje liste odabira, praćenje realizacije odvajanja naloga, poštovanje ispunjenja roka odabira
  • Raspodela naloga za odvajanje robe po komisionerima
  • Generisanje zapisnika o neslaganju na prijemu/isporuci
  • Arhiviranje baze podataka
  • Evidentiranje reklamacija i sugerisanje operacijama na uočenim problemima
  • Detaljno obezbedjivanje dokumentacije i evidentiranje magacinske knjige za carinsko skladište
  • Evidentiranje prisutnosti zaposlenih i obračun zarada za student (automatizacija postojećih rešenja)
  • Evidentiranje specifikacija za fakturisanje (razvoj BILING rešenja)
  • Ažurira informacioni sistem i izrađuje neophodnu dokumentaciju predviđenu procedurom pružanja usluge skladištenja
  • Obavlja ostale aktivnosti predviđene procedurom pružanja usluge skladištenja
  • Po nalogu neposrednog rukovodioca obavlja i druge poslove iz delokruga rada preduzeća u skladu sa svojim kvalifikacijama i sposobnostima
  • Po nalogu neposrednog rukovodioca vrši obučavanje novih administratora i kontrolu nad njihovim radom, i daje im stručne savete u vezi sa pružanjem usluge

Uslovi za kandidate:

  • potrebna stručna / školska sprema: minimalno SSS,
  • obavezno IT radno iskustvo (min 1-2 godine radnog iskustva)
  • odlično poznavanje SQL, MySQL,
  • napredno znanje MS Office paketa (Excel poznavanje PIVOT, SUMIFS, VLOOKUP, BI, POWER)
  • poznavanje rada u WMS-u (Warehouse Management System)
  • poznavanje procesa rada u skladištu
  • potrebno iskustvo u upravljanju bazama podataka, konfiguraciji i održavanju računarskih mreža
  • poželjno iskustvo u održavanju Windows Server operativnih sistema u Enterprise okruženju
  • rad u dnevnim smenama 8-16h, 10-18h, 12-20h
  • lice spremno za timski rad usmeren ka poštovanju politike kvaliteta i unapređenju profesionalne i lične odgovornosti,

Zaposlenima nudimo:

  • Nudimo rad u domaćoj najbrže rastućoj kompaniji u Srbiji, dinamičnom okruženju, sa mogućnošću usavršavanja i napredovanja - stimulativno radno okruženje, rad u dinamičnom i pozitivnom timu.

Ukoliko smatrate da možete doprineti daljem unapređenju naših skladišnih rezultata, molimo vas da svoju biografiju (CV), pošaljete na e-mail adresu: zaposlenje@transfera.com

Gradovi
Beograd
Novi Beograd

Pozicije posla

IT System Administrator Skladišta   1

Kategorije
  • IT
Obrazovanje
  • Srednja škola