Opis posla:

  • Kontaktiranje potencijalnih i postojećih klijenata u svrhu ostvarenja prodajnih ciljeva
  • Sastanci s klijentima na lokaciji i u prostorima klijenta
  • Internet marketing i održavanje web stranice
  • Provođenje planiranih marketinških akcija

Potrebni uslovi:

  • VSS, VŠS ekonomskog smera
  • Iskustvo u izradi prodajnih i marketinških planova, analiza prodajnih rezultata i izrada izveštaja
  • Izražene komunikacijske i prodajne veštine
  • Organiziranost, sistematičnost, odgovornost, etičnost i visoka razina pismenosti
  • Aktivno znanje engleskog jezika
  • Napredno korištenje MC Office paketa
  • Vozačka dozvola B kategorija

Nudimo:

  • Stimulativna i redovna primanja
  • Rad u pozitivnoj atmosferi
  • Ugovor na neodređeno

Gradovi
Velika Plana

Pozicije posla

Asistent marketinga i prodaje   2

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
  • Marketing i PR
Obrazovanje
  • Fakultet
Status posla
  • Puno radno vreme
Smene
  • I smena
Vrline
  • Etičnost i visoka razina pismenosti
  • Odgovornost
  • Sistematičnost
  • Komunikativnost
  • Brzina
  • Organizovanost
Osnovna znanja i veštine
  • Dobra komunikacija na Engleskom jeziku
  • Smirenost
  • Ambicioznost
  • Izražene komunikacijske i prodajne vještine
Specijalna znanja i veštine
  • Analiza prodajnih rezultata i izrada izvještaja
  • Iskustvo u izradi prodajnih i marketinških planova