(za rad u maloprodajnim objektima u Blacu, Maloj Plani i Žitorađi)

Mesto Rada: Žitorađa, Blace, Mala Plana (Opština Prokuplje)

broj izvršilaca 3

Opis posla:

  • pomaže pri utovaru i istovaru robe iz transportnog vozila prilikom prijema i otpremanja robe,
  • učestvuje u odlaganju robe u rafove i magacinski prostor u maloprodajnom objektu,
  • stara se o higijeni maloprodajnog objekta i magacinskog prostora prodavnice kao i prostora neposredno ispred prodavnice,
  • stara se o odlaganju ambalaže (povratne i nepovratne),
  • pomaže kupcima prilikom pakovanja i preuzimanja robe,
  • učestvuje u popisima (za potrebe nivelacija, kontrolni i redovni godišnji popis),
  • izvršava i druge zadatke koje mu nalože prodavac i rukovodilac,
  • odgovara za pravilno rukovanje robom i ambalažom, odgovara za higijenu u objektu.

Uslovi za obavljanje posla:

  • srednja stručna sprema III ili IV stepena stručne spreme, trgovačkog ili ekonomskog smera, rad u smenama, pošten, tačan, odgovoran, ljubazan prema kupcima, lična urednost i urednost radnog (poslovnog) prostora.

 Nakon uspešno obavljenog probnog rada sledi premeštaj na poslove Prodavca

Prijave na oglas mogu da se šalju i na e-mail preduzeća timordoo@medianis.net, a kontakt telefoni za dodatne informacije su: 063/ 10-16-339 I 027/ 381-404

Gradovi
Blace
Žitorađa
Prokuplje

Pozicije posla

Pomoćnik prodavca   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola