više izvršilaca

Opis poslova:

  • Vrši izradu programa za CNC sečenje materijala na plasma, gasnim i waterjet uređajima
  • Realizuje sečenja materijala koristeći uređaje CNC plasma, gasno i waterjet
  • Vrši izradu tehnološke dokumentacije
  • Prati realizaciju i preduzima mere
  • Podnosi izveštaje rukovodiocu proizvodnje
  • Ostvaruje saradnju sa drugim službama i saradnicima

Uslovi:

  • Poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Poželjna viša ili srednja stručna sprema – VŠS/SSS mašinskog smera
  • Sklonost ka timskom radu
  • Istrajnost u poslu
  • Obavezno znanje rada na računaru
  • Poželjno znanje engleskog ili nemačkog jezika

Nudimo Vam rad u timskom i dinamičnom okruženju.

Kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani na razgovor i testiranje.

Prijave sa biografijom slati do 31.03.2019. godine, na e-mail adresu:

office@timcop.com

sa naznakom za prijavu za posao i navođenjem za koje radno mesto se konkuriše ili putem pošte na adresu:

TIM-COP D.O.O. TEMERIN, Partizanska bb, 21235 Temerin.

Gradovi
Temerin

Pozicije posla

Operater CNC sečenja   1

Kategorije
  • Mašinstvo
Obrazovanje
  • Viša škola