1 izvršilac

Opis poslova:

  • Iskop rovova (za kablovske vodove) i drugi poslovi iz oblasti niskogradnje
  • Održavanje mašine
  • Vodi brigu o tehničkoj ispravnosti mašine(radni sati,redovan servis i dr.)
  • Pridržava se normi iz oblasti bezbednosti i zdravlja na radu
  • Samokontrola obavljenog posla

Uslovi:

  • Iskustvo u rukovanju bagerom
  • Poželjno uverenje o obučenosti za rukovanje građevinskim mašinama
  • Poželjno posedovanje vozačke dozvole C kategorije
  • Sklonost ka timskom radu
  • Istrajnost u poslu
  • Spremnost za dalju obuku i usavršavanje

Nudimo Vam rad u timskom i dinamičnom okruženju, sticanje novih znanja uz mogućnost konstantnog usavršavanja i napredovanja

Kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani na razgovor

Prijave sa biografijom slati do 15.05.2018. godine, na e-mail adresu:

office@timcop.com

sa naznakon za prijavu za posao ili putem pošte na adresu:

TIM-COP D.O.O. TEMERIN, Partizanska bb, 21235 Temerin.

Gradovi
Novi Sad
Temerin

Pozicije posla

Bagerista   1

Kategorije
  • Transport i logistika
Obrazovanje
  • Srednja škola