Opis posla:

  • kontinuirani I planski rad na razvoju brendova iz našeg uvoznog portfolia
  • unapređenje naše prodajne i marketing mreže kroz razvijanje odnosa sa postojećim I novim komitentima
  • unapređenje naših prodajnih i marketing performansi korišćenejm različitih alata marketing mixa u cilju ostavrenja kvantitativnih i kvlaitativnih planova
  • sprovođenje redovnih obilazaka naših kupaca na dodeljenom terenu i poboljšanje saradnje sa njima

Kvalifikacije:

  • Komunikativnost
  • Uverljivost u kontaktima sa poslovnim partnerima
  • Pregovaračke veštine
  • Poznavanje poslovnog bontona
  • Tehnička i tehnološka znanja o proizvodima
  • Samostalnost
  • Samoinicijativa
  • Kreativnost
  • Analitičnost
  • Visoka stručna sprema
  • Znanje rada na računaru
  • Vozačka dozvola B kategorije

Očekujemo Vaše prijave.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Brand developer   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
  • Marketing i PR
Obrazovanje
  • Fakultet
Status posla
  • Puno radno vreme